Ubytování

Ubytovací kapacitu hotelu činí celkem 28 pokojů a jednotek rozmístěných ve 3 patrech:

Hotelové pokoje v 1.patře (všechna pevná lůžka s možností twin nebo manželské dvoulůžko)

10 x dvoulůžkový pokoj (z toho 3x s balkónem a 1x s terasou)
1 x dvoulůžkový pokoj + 2x rozkládací přistýlka
1 x třílůžkový pokoj (koupelna s vanou)
1 x rodinný čtyřlůžkový apartmán s terasou (vhodný i pro invalidní hosty)

Apartmány a mezonetové rodinné pokoje s kuchyňským koutkem a vybavením (všechna pevná lůžka s možností twin nebo manželské dvoulůžko)

1 x apartmán s lůžky pro 3 osoby
1 x rodinný apartmán s lůžky pro 2 osoby + 2x rozkládací přistýlka (vhodný i pro invalidní hosty)
5 x mezonetový apartmán “Economy” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývacím pokojem s 2x rozkládací přistýlkou. Výměra do 40m2.
4 x mezonetový apartmán “Comfort” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývacím pokojem s 2x rozkládací přistýlkou. Výměra nad 40m2. (1x koupelna s vanou)
3 x mezonetový apartmán “Comfort +” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývacím pokojem s 2x rozkládací přistýlkou + balkón. Výměra nad 40m2.
1 x podkrovní apartmán “Comfort” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývací místností s 2x rozkládací přistýlka. Přístupný od výtahu po schodišti do posledního patra. Výměra nad 60m2. Koupelna s vanou.

Vybavení pokojů:
Každý pokoj je vybaven TV-SAT, ledničkou, koupelnou s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány a mezonetové rodinné pokoje nabízí navíc sedací soupravu, kuchyňský koutek s vybavením a jídelní stůl.

K zapůjčení zdarma:
Dětská postýlka, dětské sedátko na toaletu+stolička, společenské hry, žehlička, fén. Možnost využití trezoru na recepci hotelu.

Check-in a check-out:
Standardní čas pro check-in je od 14:00 do 18:00 hodin, check-out do 10:00 hodin. Po předchozí dohodě lze časy změnit dle možností hotelu*

Ceny za jednotlivé pokoje a termíny se zobrazí při vyplnění rezervačního formuláře

Platební a storno podmínky

Obchodní podmínky