hotel Grand 1923

O hotelu Grand

Dovolte nám představit hotel Grand, který je vzdálen asi 700 m od Máchova jezera a je zasazen v centru malebného městečka Doksy.
Město Doksy se nachází v blízkosti hranic s Německem a Polskem a zároveň pouhých 75 km od hlavního města Prahy.

Ubytovací kapacitu hotelu činí 32 kompletně vybavených dvou a třílůžkových pokojů a šest rodinných pokojů. Pokoje mají vlastní WC, sprchu, telefon, TV + SAT. Hotel nabízí celkem 94 lůžek.

Parkování: Pro hotelové hosty jsou k využití dvě parkoviště. Před hotelem je k dispozici 5 parkovacích míst a v areálu hotelu je možno využít 5 parkovacích míst pro osobní vozidla a 5 parkovacích míst pro motorky za poplatek na uzamykatelném parkovišti. V případě zájmu o parkovací místa v areálu hotelu je nutné si vytvořit rezervaci předem!!!! Dále je možné využít možnost parkování na protilehlém veřejném parkovišti.

Pro hotelové hosty, jakož i ostatní návštěvníky je k dispozici hotelová restaurace, kavárna s kapacitou celkem 85 míst a salonek pro 25 osob. Wifi je hostům k dispozici zdarma ve všech hotelových pokojích,na recepci,v restauraci a na venkovní terase. Otevírací doba restaurace je po – ne 11:00 – 22:00hod.

Hotelová restaurace nabízí vynikající zahraniční i tradiční českou kuchyni s výběrem hotových a minutkových jídel každý den.

Restaurace Restaurace kav.

Salónek je vhodný pro firemní školení, předváděcí akce či jinou uzavřenou společnost.

Salonek

V létě je otevřená kamenná terasa, která nabízí hostům stejnou nabídku pokrmů jako vnitřní restaurace, dětské hřiště pro rodiny s dětmi a sobotní večery s živou hudbou, pokud počasí dovolí. Otevírací doba letní terasy je po – ne 11:00 – 24:00hod.