hotel Grand 1923

O hotelu Grand

Dovolte nám představit hotel Grand, který je vzdálen asi 700 m od Máchova jezera a je zasazen v centru malebného městečka Doksy.
Město Doksy se nachází v blízkosti hranic s Německem a Polskem a zároveň pouhých 75 km od hlavního města Prahy.

Ubytovací kapacitu hotelu činí celkem 28 pokojů a jednotek rozmístěných ve 3 patrech: Od roku 2023 je první a druhé patro dostupné z nově vybudovaného výtahu!!

Hotelové pokoje v 1.patře (některé pokoje s možností uspořádání lůžek twin nebo manželské dvoulůžko)

10 x dvoulůžkový pokoj (z toho 3x s balkónem a 1x s terasou)
1 x dvoulůžkový pokoj + 2x rozkládací přistýlka
1 x třílůžkový pokoj (koupelna s vanou)
1 x rodinný čtyřlůžkový apartmán s terasou (vhodný i pro invalidní hosty)

Apartmány a mezonetové rodinné pokoje s kuchyňským koutkem a vybavením (všechna pevná lůžka s možností twin nebo manželské dvoulůžko)

1 x apartmán s lůžky pro 3 osoby
1 x rodinný apartmán s lůžky pro 2 osoby + 2x rozkládací přistýlka (vhodný i pro invalidní hosty)
5 x mezonetový apartmán “Economy” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývacím pokojem s 2x rozkládací přistýlkou. Výměra do 40m2.
4 x mezonetový apartmán “Comfort” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývacím pokojem s 2x rozkládací přistýlkou. Výměra nad 40m2. (1x koupelna s vanou)
3 x mezonetový apartmán “Comfort +” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývacím pokojem s 2x rozkládací přistýlkou + balkón. Výměra nad 40m2.
1 x podkrovní apartmán “Comfort” s ložnicí s lůžky pro 2 osoby a obývací místností s 2x rozkládací přistýlka. Přístupný od výtahu po schodišti do posledního patra. Výměra nad 60m2. Koupelna s vanou.

Parkování: Pro hotelové hosty jsou k využití dvě parkoviště. Před hotelem je k dispozici 5 parkovacích míst a v areálu hotelu je možno využít 5 parkovacích míst pro osobní vozidla a 5 parkovacích míst pro motorky za poplatek na uzamykatelném parkovišti. V případě zájmu o parkovací místa v areálu hotelu je nutné si vytvořit rezervaci předem!!!! Dále je možné využít možnost parkování na protilehlém veřejném parkovišti.

Pro hotelové hosty, jakož i ostatní návštěvníky je k dispozici hotelová restaurace, kavárna a salonek s kapacitou celkem 133 míst. Wifi je hostům k dispozici zdarma ve všech hotelových pokojích,na recepci,v restauraci a na venkovní terase.

Hotelová restaurace nabízí vynikající zahraniční i tradiční českou kuchyni s výběrem hotových a minutkových jídel každý den.

Restaurace Restaurace kav.

Salónek je vhodný pro firemní školení, předváděcí akce či jinou uzavřenou společnost.

Salonek

V létě je otevřená kamenná terasa, která nabízí hostům stejnou nabídku pokrmů jako vnitřní restaurace, dětské hřiště pro rodiny s dětmi a sobotní večery s živou hudbou, pokud počasí dovolí. Otevírací doba letní terasy je po – ne 11:00 – 22:00hod. V případě výjimky od Městského úřadu do 24:00 hod.